10AX016C4U19E3LG
Mfr.Part #
10AX016C4U19E3LG
Package / Case
484-BFBGA
Description
IC FPGA 240 I/O 484UBGA
Tray
Factory Lead Time :
8 Weeks
Package / Case :
484-BFBGA
JESD-30 Code :
S-PBGA-B484
Number of Outputs :
240
Total RAM Bits :
Supply Voltage :
0.9V
Mounting Type :
Surface Mount
Width :
19mm
Power Supplies :
0.9V
Length :
19mm
Height Seated (Max) :
3.25mm
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Number of Terminations :
484
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Terminal Pitch :
0.8mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V