10AX115U2F45I2SGE2
Mfr.Part #
10AX115U2F45I2SGE2
Description
IC FPGA 480 I/O 1932FBGA
Terminal Pitch :
1mm
Organization :
42720 CLBS
Length :
45mm
Total RAM Bits :
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
RoHS Compliant
Terminal Position :
BOTTOM
Number of LABs/CLBs :
Surface Mount :
yes
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Number of Logic Elements/Cells :
HTS Code :
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V