10AX115U2F45E2LG
Mfr.Part #
10AX115U2F45E2LG
Description
IC FPGA 480 I/O 1932FCBGA
Length :
45mm
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of I/O :
480
Surface Mount :
yes
Number of Outputs :
480
Terminal Pitch :
1mm
Terminal Position :
BOTTOM
Power Supplies :
0.9V
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
HTS Code :
Height Seated (Max) :
3.65mm
Packaging :
Tray
Package / Case :
1932-BBGA, FCBGA
Mounting Type :
Surface Mount
Factory Lead Time :
8 Weeks
Width :
45mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1932
Terminal Form :
Ball
Qualification Status :
Not Qualified
Supply Voltage :
0.9V