10AX115U1F45E1SG
Mfr.Part #
10AX115U1F45E1SG
Description
IC FPGA 480 I/O 1932FCBGA
Terminal Pitch :
1mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Packaging :
Tray
Total RAM Bits :
Number of Inputs :
480
Length :
45mm
Terminal Form :
Ball
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1932
Supply Voltage :
0.9V
Height Seated (Max) :
3.65mm
Number of LABs/CLBs :
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Power Supplies :
0.9V
Width :
45mm