10AX115S2F45E2SG
Mfr.Part #
10AX115S2F45E2SG
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 624 I/O 1932FCBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Number of Outputs :
624
Width :
45mm
Terminal Form :
Ball
Power Supplies :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
HTS Code :
Length :
45mm
Number of LABs/CLBs :
Height Seated (Max) :
3.65mm
Packaging :
Tray
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Number of I/O :
624
Surface Mount :
yes
Number of Inputs :
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Supply Voltage :
0.9V
Qualification Status :
Not Qualified
Factory Lead Time :
8 Weeks
Terminal Pitch :
1mm