10AX115S2F45E2LG
Mfr.Part #
10AX115S2F45E2LG
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 624 I/O 1932FCBGA
Surface Mount :
yes
Number of LABs/CLBs :
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1932
Number of Logic Elements/Cells :
HTS Code :
Number of Outputs :
624
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Supply Voltage :
0.9V
Length :
45mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Package / Case :
1932-BBGA, FCBGA
Height Seated (Max) :
3.65mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
Number of I/O :
624
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Qualification Status :
Not Qualified
Terminal Pitch :
1mm
Width :
45mm
Power Supplies :
0.9V