10AX115S1F45E1SG
Mfr.Part #
10AX115S1F45E1SG
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 624 I/O 1932FCBGA
BOTTOM
Power Supplies :
0.9V
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
624
Total RAM Bits :
RoHS Status :
RoHS Compliant
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1932
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Length :
45mm
Number of I/O :
624
Surface Mount :
yes
Terminal Pitch :
1mm
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Qualification Status :
Not Qualified
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Number of Inputs :
Supply Voltage :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Width :
45mm
Height Seated (Max) :
3.65mm