10AX115R4F40I3SGES
Mfr.Part #
10AX115R4F40I3SGES
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 342 I/O 1517FCBGA
Supply Voltage :
0.9V
HTS Code :
Total RAM Bits :
Terminal Pitch :
1mm
Number of I/O :
342
Width :
40mm
Surface Mount :
yes
3 (168 Hours)
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Surface Mount
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of LABs/CLBs :
Length :
40mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V