10AX115R3F40I2SGES
Mfr.Part #
10AX115R3F40I2SGES
Description
IC FPGA 342 I/O 1517FCBGA
Height Seated (Max) :
3.5mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Supply Voltage :
0.9V
Total RAM Bits :
Length :
40mm
Width :
40mm
Terminal Pitch :
1mm