10AX115R3F40I2SG
Mfr.Part #
10AX115R3F40I2SG
Description
IC FPGA 342 I/O 1517FBGA
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Width :
40mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Power Supplies :
0.9V
Total RAM Bits :
HTS Code :
Number of Logic Elements/Cells :
Tray
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Supply Voltage :
0.9V
Terminal Pitch :
1mm
Series :
Arria 10 GX
Length :
40mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Qualification Status :
Not Qualified
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Number of I/O :
342
Factory Lead Time :
8 Weeks
Number of Inputs :
Height Seated (Max) :
3.5mm