10AX115R3F40E2SG
Mfr.Part #
10AX115R3F40E2SG
Description
IC FPGA 342 I/O 1517FBGA
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Number of Outputs :
Width :
40mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
RoHS Compliant
Series :
Arria 10 GX
Height Seated (Max) :
3.5mm
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Number of I/O :
342
Number of Logic Elements/Cells :
Number of LABs/CLBs :
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
HTS Code :
Power Supplies :
0.9V
Length :
40mm
Number of Inputs :
Supply Voltage :
0.9V
Terminal Form :
Ball
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Terminal Pitch :
1mm