10AX115R2F40I2SGES
Mfr.Part #
10AX115R2F40I2SGES
Description
IC FPGA 342 I/O 1517FCBGA
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Supply Voltage :
0.9V
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of LABs/CLBs :
Total RAM Bits :
BOTTOM
Number of Logic Elements/Cells :
Surface Mount
Series :
Arria 10 GX
Width :
40mm
Length :
40mm
Height Seated (Max) :
3.5mm