10AX115R2F40I2SGE2
Mfr.Part #
10AX115R2F40I2SGE2
Description
IC FPGA 342 I/O 1517FCBGA
HTS Code :
Organization :
42720 CLBS
Height Seated (Max) :
3.5mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Series :
Arria 10 GX
Width :
40mm
Terminal Pitch :
1mm
Supply Voltage :
0.9V
Total RAM Bits :
Length :
40mm