10AX115R2F40I2SG
Mfr.Part #
10AX115R2F40I2SG
Description
IC FPGA 342 I/O 1517FBGA
Supply Voltage :
0.9V
Terminal Position :
BOTTOM
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Power Supplies :
0.9V
Factory Lead Time :
8 Weeks
Surface Mount
Number of Logic Elements/Cells :
Number of Inputs :
Length :
40mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Packaging :
Tray
Number of Outputs :
HTS Code :
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Qualification Status :
Not Qualified
Height Seated (Max) :
3.5mm
Series :
Arria 10 GX
Terminal Pitch :
1mm
Total RAM Bits :
Width :
40mm
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V