10AX115R2F40I2LG
Mfr.Part #
10AX115R2F40I2LG
Description
IC FPGA 342 I/O 1517FBGA
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Terminal Position :
BOTTOM
Factory Lead Time :
8 Weeks
Qualification Status :
Not Qualified
Width :
40mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Total RAM Bits :
Terminal Form :
Ball
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Terminal Pitch :
1mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Number of Logic Elements/Cells :
Length :
40mm
Packaging :
Tray
Number of Inputs :
yes
Number of Outputs :
HTS Code :
Supply Voltage :
0.9V
1517-BBGA, FCBGA
Power Supplies :
0.9V