10AX115R2F40E2SG
Mfr.Part #
10AX115R2F40E2SG
Description
IC FPGA 342 I/O 1517FBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Number of LABs/CLBs :
Power Supplies :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of Inputs :
342
Length :
40mm
Supply Voltage :
0.9V
HTS Code :
Number of Logic Elements/Cells :
RoHS Compliant
Number of Outputs :
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Terminal Pitch :
1mm