10AX115R2F40E1SG
Mfr.Part #
10AX115R2F40E1SG
Description
IC FPGA 342 I/O 1517FBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Ball
Total RAM Bits :
1517-BBGA, FCBGA
Qualification Status :
Not Qualified
Number of Outputs :
342
Number of Inputs :
342
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Packaging :
Tray
Power Supplies :
0.9V
Length :
40mm
Width :
40mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Height Seated (Max) :
3.5mm