10AX115R1F40E1SG
Mfr.Part #
10AX115R1F40E1SG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 342 I/O 1517FBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Number of Logic Elements/Cells :
Number of LABs/CLBs :
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Tray
Qualification Status :
Not Qualified
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Number of Inputs :
342
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Supply Voltage :
0.9V
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Height Seated (Max) :
3.5mm
Terminal Pitch :
1mm
Number of I/O :
342
Number of Outputs :
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Width :
40mm
Terminal Position :
BOTTOM
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
RoHS Compliant
Power Supplies :
0.9V
Length :
40mm