10AX115N4F45I3LG
Mfr.Part #
10AX115N4F45I3LG
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 768 I/O 1932FCBGA
Supply Voltage :
0.9V
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1932
Height Seated (Max) :
3.65mm
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Tray
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Qualification Status :
Not Qualified
Width :
45mm
Number of LABs/CLBs :
Number of Outputs :
768
Number of Inputs :
768
Power Supplies :
0.9V
Package / Case :
1932-BBGA, FCBGA
Surface Mount :
yes
RoHS Status :
RoHS Compliant
Length :
45mm