10AX115N4F45E3SG
Mfr.Part #
10AX115N4F45E3SG
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 768 I/O 1932FCBGA
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1932
Height Seated (Max) :
3.65mm
Terminal Pitch :
1mm
Number of Outputs :
768
Width :
45mm
Surface Mount :
yes
Number of I/O :
768
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Number of LABs/CLBs :
Supply Voltage :
0.9V
Number of Logic Elements/Cells :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Number of Inputs :
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Terminal Form :
Ball
Length :
45mm
Power Supplies :
0.9V