10AX115N4F40I3LG
Mfr.Part #
10AX115N4F40I3LG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 600 I/O 1517FCBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Number of Inputs :
600
Number of Outputs :
600
Terminal Pitch :
1mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Terminal Position :
BOTTOM
Qualification Status :
Not Qualified
Width :
40mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Power Supplies :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Surface Mount :
yes
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Total RAM Bits :
Terminal Form :
Ball
Height Seated (Max) :
3.5mm