10AX115N4F40E3SG
Mfr.Part #
10AX115N4F40E3SG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 600 I/O 1517FCBGA
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Tray
RoHS Status :
RoHS Compliant
Qualification Status :
Not Qualified
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Supply Voltage :
0.9V
Number of Inputs :
600
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Length :
40mm
Power Supplies :
0.9V
Terminal Pitch :
1mm
HTS Code :
Number of LABs/CLBs :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Width :
40mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
Total RAM Bits :
Number of Outputs :
600
Number of I/O :
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ