10AX115N3F45E2SG
Mfr.Part #
10AX115N3F45E2SG
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 768 I/O 1932FCBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Number of Outputs :
768
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Width :
45mm
Number of Inputs :
768
Terminal Pitch :
1mm
Height Seated (Max) :
3.65mm
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Qualification Status :
Not Qualified
Series :
Arria 10 GX
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Total RAM Bits :
Power Supplies :
0.9V
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1932
Supply Voltage :
0.9V
HTS Code :
Length :
45mm