10AX115N2F45I2SGES
Mfr.Part #
10AX115N2F45I2SGES
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 768 I/O 1932FBGA
Length :
45mm
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Terminal Pitch :
1mm
Width :
45mm
Number of Logic Elements/Cells :
Terminal Form :
Ball
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of I/O :
768
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1932
Package / Case :
1932-BBGA, FCBGA
Height Seated (Max) :
3.65mm