10AX115N2F45I2SG
Mfr.Part #
10AX115N2F45I2SG
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 768 I/O 1932FCBGA
Number of I/O :
768
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Supply Voltage :
0.9V
Height Seated (Max) :
3.65mm
Width :
45mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
Surface Mount :
yes
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Terminal Form :
Ball
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Number of Inputs :
768
Power Supplies :
0.9V
Package / Case :
1932-BBGA, FCBGA
Total RAM Bits :
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Qualification Status :
Not Qualified
Number of Outputs :
Length :
45mm