10AX115N2F45E2SG
Mfr.Part #
10AX115N2F45E2SG
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 768 I/O 1932FCBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Number of Inputs :
768
Height Seated (Max) :
3.65mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
Surface Mount :
yes
Surface Mount
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Supply Voltage :
0.9V
Power Supplies :
0.9V
Width :
45mm
Length :
45mm
Tray
Qualification Status :
Not Qualified
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Terminal Pitch :
1mm