10AX115N2F40I2SGES
Mfr.Part #
10AX115N2F40I2SGES
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 600 I/O 1517FCBGA
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Terminal Form :
Ball
Number of I/O :
600
Total RAM Bits :
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Width :
40mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Length :
40mm
Supply Voltage :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of LABs/CLBs :
Terminal Pitch :
1mm