10AX115N2F40I2SGE2
Mfr.Part #
10AX115N2F40I2SGE2
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 600 I/O 1517FCBGA
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Supply Voltage :
0.9V
Number of Logic Elements/Cells :
Organization :
42720 CLBS
BOTTOM
Terminal Form :
Ball
Height Seated (Max) :
3.5mm
Width :
40mm