10AX090U3F45E2SG
Mfr.Part #
10AX090U3F45E2SG
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 480 I/O 1932FCBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1932
Number of Outputs :
480
Terminal Position :
BOTTOM
Package / Case :
1932-BBGA, FCBGA
Width :
45mm
Number of Inputs :
480
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Height Seated (Max) :
3.65mm
Supply Voltage :
0.9V
Length :
45mm
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Packaging :
Tray
Terminal Pitch :
1mm
Power Supplies :
0.9V