10AX090S2F45I2SG
Mfr.Part #
10AX090S2F45I2SG
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 624 I/O 1932FCBGA
Height Seated (Max) :
3.65mm
Width :
45mm
Power Supplies :
0.9V
HTS Code :
Number of Inputs :
624
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Number of I/O :
624
Length :
45mm
Qualification Status :
Not Qualified
Terminal Position :
BOTTOM
Package / Case :
1932-BBGA, FCBGA
Factory Lead Time :
8 Weeks
Total RAM Bits :
Terminal Form :
Ball
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of Outputs :
Terminal Pitch :
1mm