10AX090R3F40E2LG
Mfr.Part #
10AX090R3F40E2LG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 342 I/O 1517FBGA
Number of Inputs :
342
Packaging :
Tray
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Height Seated (Max) :
3.5mm
Terminal Position :
BOTTOM
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Number of I/O :
342
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Mounting Type :
Surface Mount
HTS Code :
Number of Logic Elements/Cells :
Length :
40mm
Supply Voltage :
0.9V
Power Supplies :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Peak Reflow Temperature (Cel) :
3 (168 Hours)
Terminal Form :
Ball
Width :
40mm
Terminal Pitch :
1mm