10AX090R2F40E2SG
Mfr.Part #
10AX090R2F40E2SG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 342 I/O 1517FBGA
Terminal Pitch :
1mm
Packaging :
Tray
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Number of Inputs :
342
Supply Voltage :
0.9V
Terminal Position :
BOTTOM
Number of Logic Elements/Cells :
HTS Code :
Power Supplies :
0.9V
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of LABs/CLBs :
Total RAM Bits :
Number of I/O :
342
Number of Outputs :
Width :
40mm
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Qualification Status :
Not Qualified
Programmable Logic Type :
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Terminal Form :
Ball
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Length :
40mm