10AX090N2F45I2SG
Mfr.Part #
10AX090N2F45I2SG
Package / Case
1932-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 768 I/O 1932FCBGA
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Power Supplies :
0.9V
Length :
45mm
Height Seated (Max) :
3.65mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of LABs/CLBs :
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Supply Voltage :
0.9V
Qualification Status :
Not Qualified
Package / Case :
1932-BBGA, FCBGA
Total RAM Bits :
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1932
Width :
45mm
Terminal Pitch :
1mm