10AX090N2F40E2LG
Mfr.Part #
10AX090N2F40E2LG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 600 I/O 1517FCBGA
Length :
40mm
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Ball
Terminal Position :
BOTTOM
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Number of Outputs :
600
HTS Code :
Height Seated (Max) :
3.5mm
Terminal Pitch :
1mm
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Number of Inputs :
600
Supply Voltage :
0.9V
Number of LABs/CLBs :
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Qualification Status :
Not Qualified
Power Supplies :
0.9V
Width :
40mm