10AX090N1F40E1SG
Mfr.Part #
10AX090N1F40E1SG
Description
IC FPGA 600 I/O 1517FCBGA
Width :
40mm
Mounting Type :
Surface Mount
Terminal Form :
Ball
Surface Mount :
yes
Qualification Status :
Not Qualified
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of I/O :
600
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Number of Outputs :
600
Terminal Pitch :
1mm
Length :
40mm
Packaging :
Tray
Number of Inputs :
Power Supplies :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ