10AX066N4F40I3SG
Mfr.Part #
10AX066N4F40I3SG
Description
IC FPGA 588 I/O 1517FBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Number of Outputs :
588
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Power Supplies :
0.9V
Terminal Position :
BOTTOM
Total RAM Bits :
Terminal Pitch :
1mm
Number of Inputs :
588
Factory Lead Time :
8 Weeks
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Width :
40mm
HTS Code :
Series :
Arria 10 GX
RoHS Status :
RoHS Compliant
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Tray
Terminal Form :
Ball
Number of I/O :
Length :
40mm
Qualification Status :
Not Qualified
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of LABs/CLBs :
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ