10AX066N3F40I2SG
Mfr.Part #
10AX066N3F40I2SG
Description
IC FPGA 588 I/O 1517FBGA
Length :
40mm
Terminal Pitch :
1mm
Number of Outputs :
yes
Factory Lead Time :
8 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Supply Voltage :
0.9V
Height Seated (Max) :
3.5mm
Width :
40mm
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
HTS Code :
Qualification Status :
Not Qualified
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Terminal Form :
Ball
Terminal Position :
BOTTOM
Power Supplies :
0.9V
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Number of Inputs :
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V