10AX066N3F40E2LG
Mfr.Part #
10AX066N3F40E2LG
Description
IC FPGA 588 I/O 1517FBGA
Length :
40mm
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
HTS Code :
Terminal Form :
Ball
Terminal Pitch :
1mm
Power Supplies :
0.9V
Number of LABs/CLBs :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Series :
Arria 10 GX
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Mounting Type :
Surface Mount
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Height Seated (Max) :
3.5mm
Width :
40mm
Total RAM Bits :
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Qualification Status :
Not Qualified
Number of Outputs :
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V