10AX066N2F40I2SGES
Mfr.Part #
10AX066N2F40I2SGES
Description
IC FPGA 588 I/O 1517FCBGA
Width :
40mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Number of Logic Elements/Cells :
Supply Voltage :
0.9V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Tray
Total RAM Bits :
Terminal Form :
Ball
Length :
40mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V