10AX066N2F40I1SG
Mfr.Part #
10AX066N2F40I1SG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 588 I/O 1517FCBGA
Length :
40mm
HTS Code :
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Terminal Pitch :
1mm
Packaging :
Tray
Total RAM Bits :
Reach Compliance Code :
Unknown
Width :
40mm
Number of I/O :
588
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ