10AX066N1F40I1SG
Mfr.Part #
10AX066N1F40I1SG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 588 I/O 1517FCBGA
Length :
40mm
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Supply Voltage :
0.9V
Reach Compliance Code :
Unknown
Height Seated (Max) :
3.5mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Terminal Pitch :
1mm
Series :
Arria 10 GX
Number of LABs/CLBs :
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Packaging :
Tray
Width :
40mm