10AX066K4F40E3SG
Mfr.Part #
10AX066K4F40E3SG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA
Length :
40mm
Number of Outputs :
696
Qualification Status :
Not Qualified
Number of Logic Elements/Cells :
Supply Voltage :
0.9V
Number of Inputs :
696
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Factory Lead Time :
8 Weeks
Height Seated (Max) :
3.5mm
Surface Mount
Power Supplies :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Terminal Pitch :
1mm