10AX066K4F35I3SG
Mfr.Part #
10AX066K4F35I3SG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 396 I/O 1152FBGA
FPGAs (Field Programmable Gate Array)
Power Supplies :
0.9V
Qualification Status :
Not Qualified
Series :
Arria 10 GX
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Number of Inputs :
396
Factory Lead Time :
8 Weeks
Supply Voltage :
0.9V
Number of LABs/CLBs :
Number of Outputs :
396
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
Length :
35mm