10AX066K2F35E2LG
Mfr.Part #
10AX066K2F35E2LG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 396 I/O 1152FBGA
Voltage - Supply :
0.87V~0.98V
Packaging :
Tray
Number of Inputs :
396
Supply Voltage :
0.9V
Number of I/O :
396
Package / Case :
1152-BBGA, FCBGA
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1152
yes
Power Supplies :
0.9V
Length :
35mm
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of Outputs :
Qualification Status :
Not Qualified
Width :
35mm
Terminal Pitch :
1mm