10AX057N4F40I3SG
Mfr.Part #
10AX057N4F40I3SG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 588 I/O 1517FBGA
Number of I/O :
588
Width :
40mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Terminal Pitch :
1mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of Inputs :
588
Arria 10 GX
Qualification Status :
Not Qualified
Supply Voltage :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Mounting Type :
Ball
Number of Outputs :
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
HTS Code :
Length :
40mm
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY
Factory Lead Time :
8 Weeks
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Power Supplies :
0.9V