10AX057N3F40I2SG
Mfr.Part #
10AX057N3F40I2SG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 588 I/O 1517FBGA
Number of Outputs :
588
Number of I/O :
588
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Height Seated (Max) :
3.5mm
Power Supplies :
0.9V
Factory Lead Time :
8 Weeks
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Width :
40mm
Supply Voltage :
0.9V
Length :
40mm
Terminal Pitch :
1mm
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V