10AX057N3F40E2LG
Mfr.Part #
10AX057N3F40E2LG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 588 I/O 1517FBGA
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Length :
40mm
Total RAM Bits :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Number of Inputs :
588
Supply Voltage :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Terminal Pitch :
1mm
Series :
Arria 10 GX
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Width :
40mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of Outputs :
588
Power Supplies :
0.9V