10AX057K3F40E2SG
Mfr.Part #
10AX057K3F40E2SG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 696 I/O 1517FCBGA
Length :
40mm
Width :
40mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Terminal Pitch :
1mm
Height Seated (Max) :
3.5mm
Number of I/O :
696
Supply Voltage :
0.9V
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Number of Inputs :
696
Power Supplies :
0.9V
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ