10AX057K3F40E2LG
Mfr.Part #
10AX057K3F40E2LG
Package / Case
1517-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 696 I/O 1517FCBGA
Supply Voltage :
0.9V
Number of I/O :
696
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1517
Width :
40mm
Operating Temperature :
0°C~100°C TJ
Length :
40mm
Number of Inputs :
696
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Terminal Pitch :
1mm
Package / Case :
1517-BBGA, FCBGA
Height Seated (Max) :
3.5mm
Power Supplies :
0.9V