10AX057K3F35I2SG
Mfr.Part #
10AX057K3F35I2SG
Package / Case
1152-BBGA, FCBGA
Description
IC FPGA 396 I/O 1152FBGA
Power Supplies :
0.9V
Number of Inputs :
396
Terminal Pitch :
1mm
Number of I/O :
396
Length :
35mm
Package / Case :
1152-BBGA, FCBGA
Height Seated (Max) :
3.5mm
JESD-30 Code :
S-PBGA-B1152
Supply Voltage :
0.9V
Operating Temperature :
-40°C~100°C TJ
Voltage - Supply :
0.87V~0.93V
Width :
35mm